Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa to jeden  z najlepszych zabiegów, który poprawia kondycję skóry i redukuje zmarszczki. Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej.
Dzięki mezoterapii igłowej w głąb skóry wprowadzamy drogocenne substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesy produkcji kolagenu i elastyny.
Mezoterapia igłowa polega na podawaniu śródskórnie substancji aktywnych takich jak: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy i mikroelementy.

 

Jakie efekty daje mezoterapia igłowa?

Mezoterapia  igłowa daje efekt liftingu, poprawia jędrność i elastyczność skóry, modeluje kontur twarzy, redukuje zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry.

Skutecznie napina, rewitalizuje skórę, przywracając jej młody wygląd.

Mezoterapię igłową wykonujemy na okolice: twarz, szyja, dekolt , oczy, dłonie, skóra głowy ( przeciw wypadaniu i łysieniu).

Mezoterapia igłowa sposobem na łysienie

Mezoterapia igłowa
Kuracja polega na wprowadzeniu pod skórę głowy odpowiednich substancji odżywczych. Pomagają one stymulować wzrost włosa, poprawiają jego strukturę, wzmacniają naczynia kapilarne, odżywiają i nawilżają skórę głowy, redukują poziom wydzielanego serum, spowalniają proces wypadania włosów i zapobiegają jego nawrotom.

Metoda ta gwarantuje osiągnięcie wspaniałych rezultatów.
Powered by: cdx.pl