Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek

Mróz, wysoka temperatura, wiatr to najwięksi wrogowie cery naczynkowej.

 

W warunkach domowych do złuszczania naskórka polecam peeling enzymatyczny, który rozpuszcza obumarłe komórki. Nie polecam peelingu ze ścierającymi drobinkami, mogą dodatkowo podrażnić skórę, a zaczerwienienie będzie jeszcze bardziej widoczne.

 

Mając cerę naczyniową unikajmy alkoholu oraz ostrych, gorących potraw i napojów. Mogą one nasilić zaczerwienienie twarzy i rozszerzać naczynka.

 

To co jemy nie tylko wpływa na nasze samopoczucie , ale także na to jak wyglądamy. Spożywanie owoców bogatych w witaminę C (porzeczki, dzika róża, cytrusy) oraz witaminę K (szpinak, brokuły…) pomogą uszczelnić naczynia krwionośne w sposób naturalny.

Polecam także flawonoidy – naturalne substancje, które wzmacniają naczynia krwionośne i zmniejszają ich kruchość. Dodatkowo regulują krążenie i mają działanie przeciwzapalne.
Znajdują się m.in. w zielonej herbacie, rumianku, arnice górskiej i miłorzębie japońskim.

 

Cera naczynkowa jest szczególnie wrażliwa i skłonna do podrażnień. Codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna. Dla uzyskania trwałej poprawy stanu skóry może okazać się niezbędna wizyta w gabinecie kosmetycznym.

Profesjonalna opieka to wiedza i doświadczenie o tym jak zadbać o Twoją skórę, a także najwyższej jakości kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjno – lecznicze.

 

Peeling kawitacyjny, sonoforeza pozwalają wniknąć aktywnym składnikom dużo głębiej w skórę, dając efekt wzmocnienia naczyń, regeneracji i poprawy stanu skóry.

 

Poważne zmiany na twarzy mogą być oznaką trądziku różowatego ( intensywny rumień), który wymaga pomocy lekarza dermatologa.

 

Jeśli mimo odpowiedniej pielęgnacji i troski na twarzy widoczne są już popękane naczynka, to jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji, jest zamknięcie ich przy pomocy lasera.
Współczesne zabiegi są całkowicie bezpieczne i bezbolesne.

 

Laser sPTF+ jest to najnowsza opatentowana technologia. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry. Zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu PTF. Jak dowiodły badania laser daje skuteczność na poziomie 98,8%.

 

Zamykanie naczynek - laser sPTF+ stanowi skuteczny środek w likwidacji zmian naczyniowych na twarzy i ciele. Nie wiele laserów ma taką funkcję. Powoduje rozjaśnienie, a po kilku zabiegach ich całkowitą likwidację. Im skóra jest jaśniejsza, a naczynia wyraźniejsze tym następuje lepszy i szybszy efekt działania.

Powered by: cdx.pl