Masaż gorącymi kamieniami

Makijaż permanentny
Kamienie bazaltowe podgrzewane są w specjalnie do tego przeznaczonych podgrzewaczach. Największe kamienie używane są do masażu tułowia, a mniejsze umieszcza się między palcami stóp i rąk oraz na twarzy. Bazalt bardzo dobrze utrzymuje ciepło, ale też łatwo oddaje je ciału. Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia.

Zabieg jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, niespokojnym, przygnębionym, mającym nerwobóle i bóle mięśniowe. Działa kojąco na zmysły, reguluje sferę emocjonalną,łagodzi napięcia mięśni,poprawia pracę narządów wewnętrznych, wspomaga pracę układu krwionośnego, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.

Masaż gorącymi kamieniami poprawia również elastyczność, jędrność skóry, jej odżywienie, pomaga zwalczać cellulitis, przyśpiesza obieg krwi i limfy.

Korzyści:
Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem uzupełniającym kompleksowe leczenie fizjoterapeutyczne, którego zadaniem jest przywrócenie sprawności.
Czas masażu ok.1,5 godz.
Powered by: cdx.pl