www.studio-lidia.pl

 
MAKIJAŻE NA KAŻDĄ OKAZJĘ - makijaż ślubny
 
 
MAKIJAŻE DO TYPU URODY
MAKIJAŻE CODZIENNE
MAKIJAŻE ŚLUBNE
MAKIJAŻE OKAZJONALNE

 

 
 

Przygotowania przedślubne.

 

Ślub i wesele, to jeden z najważniejszych dni w życiu…, który pozostaje w naszej pamięci do końca. Każdy marzy, aby wspominać go jako niezwykły, wyjątkowy i niepowtarzalny. Im bliżej terminu ślubu, napięcie coraz bardziej rośnie, ale trzeba przecież jakoś zapanować nad organizacją.

Ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. Dlatego każda Panna Młoda chciałaby tego dnia wyglądać jak najpiękniej, by olśnić przyszłego męża i zebranych gości.

 

 

Makijaż ślubny próbny

 

Wykonujemy najlepiej w dniu kiedy jesteśmy umówione na fryzurę ślubną próbną. Makijaż ślubny powinien być poprzedzony makijażem próbnym. Podczas takiego spotkania poznaję twarz klientki, jej upodobania, dokonuję analizy kolorystycznej i typu urody, co pozwala na odpowiedni dobór kolorów i odcieni poszczególnych kosmetyków.
Podczas próby makijażu możemy sprawdzić tyle wariantów makijażu, na ile tylko ma ochotę przyszła Panna Młoda. W najdrobniejszych szczegółach można ustalić jak ma wyglądać makijaż ślubny. Dopasowuję go również do typu urody, koloru oczu, biżuterii, sukienki, kwiatów...

 
 

 

Ślubne zabiegi kosmetyczne

 

Aby osiągnąć wymarzony efekt, przygotowania najlepiej rozpocząć pół roku wcześniej.

 

 krok 1
Niezależnie od rodzaju cery należy wykonać zabieg oczyszczania twarzy. Mamy kilka rodzajów w zależności od potrzeb skóry. Jeśli jest taka potrzeba to oczyszczamy również plecy.


•  krok 2
Gdy twarz jest już oczyszczona, możemy umówić się na serię zabiegów mikrodermabrazji (polecam około czterech zabiegów) lub inne w zależności od potrzeb skóry, np. nawilżające, z kwasami, laserowe…


•  krok 3
Na dwa do trzech dni przed planowanym ślubem wykonujemy hennę brwi i rzęs.


•  krok 4
Ślubny manicure i pedicure.
Jeśli ślub planowany jest na sobotę, dobrze jest zrobić manicure i pedicure w piątek. Można to połączyć z zabiegiem parafinowym. Co do samego malowania paznokci dłoni i stóp, pięknie prezentuje się manicure i pedicure francuski ze srebrnym lub złotym akcentem.

 
NASZE USŁUGI
Diagnostyka skóry- dermokonsultacje
Zabiegi laserowe
Zabiegi odmładzające
Matamorfozy
Makijaż permanentny
Makijaże
Przedłużanie rzęs 
Masaże lecznicze i relaksujące 
Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów
Zabiegi oczyszczające i pielęgnacyjne 
Manicure i pedicure
Przedłużanie paznokci metodą żelową
Bezinwazyjna mikrochirurgia
 
 
ZAPRASZAMY DO NASZYCH GALERII
 
 
  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl