www.studio-lidia.pl

Bezpieczeństwo zabiegów w gabinecie kosmetycznym.

 

W dobie tak wielu chorób zakaźnych, alergii, obniżonej odporności przywiązujemy ogromną  uwagę do tego, aby klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet. Dlatego pracujemy na kosmetykach, które spełniają najwyższe światowe standardy, posiadają odpowiednie certyfikaty i badania kliniczne.

 

Urządzenia gabinetowe są selektywnie dobierane przede wszystkim pod kontem bezpieczeństwa i skuteczności zabiegów. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa wymagane przez Unię Europejską, a personel ma uprawnienia do pracy na tych urządzeniach.

 

Podczas zabiegów korzystamy z materiałów jednorazowych ( igły, ręczniki, serwety, czepki, klapki itp.). W przypadku narzędzi wielokrotnego użytku ( cążki, pęsety, frezy itp. ) wszystko sterylizujemy w autoklawie, który znajduje się w gabinecie.

 

Należy pamiętać, że sterylizacja narzędzi w autoklawie, to jedyny i skuteczny sposób na przygotowanie ich do zabiegu.

 

Wszystkie inne metody są dezynfekcją ( np. myjka ultradźwiękowa, sterylizator kulkowy) i nie zapewniają klientowi należytego bezpieczeństwa. HIV, WZW, brodawczaki czy grzybica, to zagrożenie w zabiegu wykonywanym niesterylnymi narzędziami. Umawiając się na pedicure czy manicure nie powinniśmy kierować się jedynie niską ceną, a zapytać o autoklaw.

 

Zdrowie jest przecież najważniejsze.

 

W naszym Studio narzędzia do manicure, pedicure, pęsety, głowice do mikrodermabrazji są sterylizowane w autoklawie medycznym i pakowane w jednorazowe pakiety, otwierane przy  kliencie podczas zabiegu.

 

W Studio Urody i Odnowy Biologicznej, narzędzia sterylizuje się w autoklawie parowym, nowej generacji, posiadającym certyfikat jakości obowiązujący na ternie całej Unii Europejskiej.

 

U nas klienci mają 100% gwarancji bezpieczeństwa zdrowia.

 

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl