www.studio-lidia.pl

Walentynki to idealny moment na miłosne wyznania. Walentynki w Studio Urody i Odnowy Biologicznej to pomysł na romantyczny prezent. Do wyboru pakiety niezwykłych niespodzianek.

 

Z okazji Walentynek został zorganizowany konkurs, dzięki któremu można było wziąć udział w metamorfozie. Zgłosiło się aż 241 osób .

 

Walentynkową metamorfozę wygrały następujące osoby: Tomek Guzik, Kasia Szpot, Ewa Nowacka. Metamorfozę można było wygrać również dla kogoś bliskiego. Pan Tomek Guzik wziął udział w konkursie, żeby wygrać walentynkową metamorfozę dla swojej żony Agnieszki.

 

Agnieszka ma niebieskie oczy i ciemnobrązowe włosy. Nosi okulary, które zostały dobrane tak aby podkreślić  jej urodę. Warto wiedzieć jak dopasować odpowiedni makijaż do naszej wady wzroku tak, aby dobrze współgrał ze szkłami.

 

U naszej modelki wykonane zostało badanie diagnostyczne skóry na podstawie, którego klientka dowiedziała się m.in.  jakie powinna stosować kosmetyki  oraz w związku z nieprawidłowym nawilżeniem strefy T i strefy U -  zabieg z kwasem hialuronowym z masażem szklanymi kulami, który bardzo wyraźnie poprawił kondycję skóry. Skóra stała się gładka i dobrze nawilżona. I w ten sposób uzyskałyśmy cerę idealnie przygotowaną , aby nasz makijaż osiągnął wyjątkowy efekt.

 

Właścicielki  niebieskich oczu mają nieograniczone możliwości, ponieważ pasuje do nich wielekolorów cieni. Dla niebieskookich polecam cienie w odcieniach : zieleni, żółci, różu, fioletu, beżu, brązu, koralowe, miedziane, szarości i czernie. Jeśli niebieski cień to taki, który różni się barwą od tęczówki oka, np. granatowy.

 

Wykonałam makijaż wieczorowy: na powiekach złoto i czerń, wyrazista kreska czarnym eyelinerem. A na ustach soczysta czerwień. Makijaż dostosowany  do koloru oczu, okularów ale również do typu urody, ubioru i oczywiście okazji.

 

Bardzo ważne, aby dobrze czuć się w danym makijażu, co widać w zadowoleniu naszej modelki.

 

Makijaż jest po to, żeby każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo, żeby wydobyć skrywane w niej piękno, czasami pomaga uwierzyć w swoje możliwości i dodaje pewności siebie.

Kolejne  metamorfozy można śledzić na fanpage’u na facebooku.

 

Zapraszam

 

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl