www.studio-lidia.pl

 

 

Walentynki w Studio Urody.

Walentynki to idealny moment na miłosne wyznania. Walentynki w Studio Urody i Odnowy Biologicznej to pomysł na romantyczny prezent. Do wyboru  pakiety niezwykłych niespodzianek.

 

Pomysł na Walentynkowy prezent wymaga dokładnego przemyślenia, bo ma być on wyrazem miłości do ukochanej. Podarunek z okazji tego święta powinien pozytywnie zaskoczyć drugą osobę.

Tak właśnie się stało w przypadku Sylwii, dla której Rafał przygotował prezent – bon upominkowy do Studia Urody i Odnowy... W czasie pobytu w gabinecie niespodzianek nie było końca m.in. bukiet przepięknych, czerwonych róż. Okazało się, że pan wybrał datę 14 lutego  na oświadczyny, które  zostały przyjęte. Zaskoczenie, wzruszenie, radość i szczęście tych dwojga, tak kochających się ludzi, udzieliło się również otoczeniu.

Jestem zaszczycona, że pan wybrał właśnie Studio Urody i Odnowy Biologicznej na miejsce oświadczyn oraz że brałam w tym udział, w dniu Świętego Walentego.

Tego dnia niespodziankę panowie zrobili wielu paniom w postaci bonów upominkowych, z rezerwacją terminu i godziny, bądź pary korzystały z pakietów dla dwojga.

Bon upominkowy – zaproszenie z miłości lub z potrzeby serca obdarowania kogoś bliskiego, wyjątkowego dla Ciebie.

 

 

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl