www.studio-lidia.pl

 

Świętujemy 18 urodziny.  Konkurs

 

Studio Urody i Odnowy Biologicznej jest to miejsce o wyjątkowym klimacie dla osób, które chcą się zrelaksować w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu bez konieczności wyjazdu do kurortów SPA.
Każdy Klient jest dla nas  równie ważny, dlatego doradzimy i dobierzemy najbardziej korzystne rozwiązanie. Cechuje nas kompleksowość i fachowość usług.

 


Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach, bez parabenów. W naszej ofercie mamy zabiegi: na twarz, ciało, wyszczuplające, laserowe i inne. Wykorzystujemy wiedzę z zakresu kosmetologii, dermatologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, zdrowego trybu życia i fizjoterapii.

 

Studio istnieje od 1997 roku i świadczymy usługi od 18 lat. Cieszymy się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem, posiadamy liczne wyróżnienia, dyplomy, certyfikaty. Dzięki zaangażowanemu uczestnictwu w sympozjach, targach kosmetycznych, kursach i szkoleniach ciągle podwyższamy poziom usług i szukamy nowych metod i sposobów leczenia, pielęgnowania skór nawet najbardziej problematycznych, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z lekarzem specjalistą dermatologiem.

 

Już od 18 lat dbamy o doskonały wygląd i lepsze samopoczucie Klientów.

Z tej okazji konkurs !

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić mój fanpage i udostępnić ten post.

 

Co tydzień losowanie! Do wygrania „Z okazji 18 urodzin” aż 18 nagród: jeden zabieg laserowego usuwania tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów; 5 zabiegów laserowego

 

odmładzania twarzy i 5 zabiegów wygładzających zmarszczki wokół oczu nowym laserem oraz metamorfozę z okazji „Dnia Matki” dla Mamy i córki ( dla dwóch  Pań), którą można komuś podarować  oraz inne nagrody.

 

Zapraszam do wspólnej zabawy:)

 

 


      Serdecznie zapraszamy Panie oraz Panów do skorzystania z naszych usług!

                                                                                                  Lidia Gwóźdź

 

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl