www.studio-lidia.pl

<powrót
 
Spotkanie RevitaLash w Studio Urody Lidii Gwóźdź
 

Dnia 14.01. 2014r w Hotelu Ekspresja  z inicjatywy Lidii Gwóźdź właścicielki Studia Urody i Odnowy Biologicznej w Nakle nad Notecią odbyło się, już  po raz kolejny spotkanie marki  RevitaLash®.

Spotkanie poprowadziła  Joanna Kostrzewska  prezes  Plazanet  RevitaLash® Polska  i  brand manager Aleksandra Majorek oraz Lidia Gwóźdź. Plazanet  RevitaLash® Polska jest wyłącznym  dystrybutorem  marki Revitalash ®– światowego lidera stymulacji wzrostu rzęs, brwi oraz włosów. Są to produkty naturalne, efekty widoczne są już po kilku tygodniach, polecane również przez lekarzy onkologów po zakończonej chemioterapii.

Uczestnicy dowiedzieli się o idei akcji profilaktyki raka piersi „ Zdrowy nawyk, Zdrowe piersi” i o tym jak od czterech lat akcja z powodzeniem prowadzona jest w gabinetach medycyny estetycznej i spa. Zaproszone Panie poznały historię  powstania odżywki Revitalash®, którą stworzył doktor Michel Brinkenhoff dla chorej na raka żony Gayle.

 

Gayle  Brinkenhoff – Amazonka , swoją  pozytywną postawą dała nadzieję chorym, ponieważ pomimo 20 chemioterapii i niemal 20 lat walki z chorobą nowotworową walczyła o każdy dzień. Mawiała
 „Every Day is like a gift” – „Każdy dzień jest jak prezent”. Tematem spotkania było nie tylko  kobiece piękno, ale również dbanie o zdrowie. Uczestniczki  poznały najnowszy program profilaktyki raka piersi oraz relację z konferencji  marki RevitaLash®  z udziałem Amazonki  Gayle Brinkenhoff. Głównym przesłaniem było uświadomienie sobie wzajemnego wsparcia kobiet i potrzeby wykonywania badań profilaktycznych.

 

RevitaLash® - Świadome piękno…

 

Najbardziej zaawansowana technologicznie formuła odżywki stymulującej wzrost rzęs RevitaLash® Advanced potwierdzona przez 5 niezależnych instytutów badawczych.

Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania! Skład najnowszej formuły RevitaLash® zawiera opracowane  przez zespół doktora Brinkenhoffa aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, łagodzące wyciągi roślinne uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów. Odżywka sprawia, ze rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze.  Wystarczy stosować codziennie na noc na czystą i suchą skórę powiek tuż u nasady rzęs jednym pociągnięciem aplikatora. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju. Marka RevitaLash® jako światowy lider, otworzyła przełom w dziedzinie kosmetologii, za co uzyskała międzynarodowe uznanie magazynów mody i urody oraz liczne nagrody m.in. Prix de Beaute Magazynu Cosmopolitan, IN STYLE, JOY.

 

Hair Advanced by RevitaLash®. Popraw wygląd rzadkich i słabych włosów w kilka tygodni.

To wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Bogaty skład unikalnej odżywki to miłorząb japoński, żeń szeń, pigowiec japoński, wyciągi owocowe i białka pszenne. Wystarczy nałożyć dwie porcje pianki na czyste, wilgotne włosy i wmasować w skórę głowy, tam gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i zdrowsze włosy. Nie spłukujemy i układamy włosy jak zwykle.  Produkty marki Revitalash® dostępne są w Studio Urody i Odnowy Lidii Gwóźdź, która zajmuje się promocją zdrowia i urody. Było to miłe spotkanie z poczęstunkiem. Panie otrzymały upominki w postaci produktów tej firmy. Na spotkaniu byli obecni przedstawiciele prasy i radia.

 

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl