www.studio-lidia.pl

Nowoczesne zabiegi laserowe - NOWOŚĆ !

 

Nowoczesne zabiegi laserowe. Porady kosmetologa. Laser sPTF+ jest to najnowsza opatentowana technologia. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry. Zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu PTF. Jak dowiodły badania laser daje skuteczność na poziomie 98,8%.

 

Zamykanie naczynek - laser sPTF+ stanowi skuteczny środek w likwidacji zmian naczyniowych na twarzy i ciele( np. nogi), co powoduje rozjaśnienie, a po kilku zabiegach ich całkowitą likwidację. Najlepsze wyniki uzyskujemy w usuwaniu zmian o charakterze rozlanego rumienia ( np. trądzik różowaty) lub zmian naczyniowo – zapalnych. Pojedyncze zmiany można usunąć już w trakcie jednej wizyty. Leczenie większych skupisk wymaga większej liczby sesji w odstępach kilkutygodniowych. Szczegóły terapii ustala i wyjaśnia kosmetolog podczas konsultacji. Fotoodmładzanie – zostaje pobudzona produkcja kolagenu i włókien elastyny. Dzięki temu skóra odzyskuje dawne napięcie, jędrność i elastyczność. Zamykają się rozszerzone pory, przebarwienia i zmiany naczyniowe ulegają rozjaśnieniu, dzięki czemu koloryt skóry zostaje wyrównany. Uporczywe zmarszczki i bruzdy mimiczne zostają wygładzone. Znikają również cienie pod oczami. Likwidujemy także ogniska nadmiernego rogowacenia i szorstkości naskórka. Fotoodmładzanie jest również metodą leczenia skóry. Światło lasera może kompleksowo wspomóc terapię zmian naczyniowych i pigmentacyjnych takich jak: przebarwienia, plamy posłoneczne i starcze. To również doskonały sposób na pozbycie się rumieńców i trądziku różowatego. Pierwsze efekty już po 3 tygodniach. Zalecane przerwy dwutygodniowe. Seria 6 - 8 zabiegów. Depilacja laserowa – trwałe usuwanie owłosienia, obejmuje większość partii ciała. Najczęstszymi są: wąsik, pachy, przedramiona, bikini, łydki, uda, tors, plecy. Z depilacji laserowej sPTF+ mogą skorzystać osoby, które chcą pozbyć się nadmiernego owłosienia w celach kosmetycznych, bądź na skutek zaburzeń hormonalnych (endokrynologicznych). Z założeniem iż zaburzenie zostało ustabilizowane.

 

Usuwanie przebarwień – światło lasera działa selektywnie na miejsca problemowe, naświetlając i likwidując pigment tylko w tych miejscach, nie niszcząc przy tym zdrowej skóry sPTF+ usuwa piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, leczy plamy potrądzikowe, a także przebarwienia w wyniku zażywania leków. Trwałe leczenie trądziku – niszczenie bakterii ACNE. Terapia laserowa przyśpiesza gojenie się ranek i wykwitów oraz zapobiega powstawaniu nowych. Ponadto światło PTF obkurcza rozszerzone pory i wyraźnie spłyca blizny, powstałe w wyniku nieprawidłowo leczonych wyprysków i krostek. Skóra po leczeniu jest wyraźnie w lepszej kondycji, ma zdrowy i równy koloryt, nie przetłuszcza się. Terapię laserem poleca się osobom cierpiącym z powodu trądziku młodzieńczego, pospolitego, różowatego. Ilość zabiegów uwarunkowana od kondycji skóry. Idealna cera, nie posiadająca żadnych wad i niedoskonałości dotyczy jedynie niewielu osób… Do zabiegów laserowych należy się odpowiednio przygotować. Odstawiamy kremy zawierające retinol, witaminę C lub kwasy owocowe, ponieważ mogą uwrażliwić skórę. Zaleca się również odstawić wszelkie leki i zioła fotouczulające , takie jak: dziurawiec, skrzyp polny, nagietek, bratek, kasztanowiec. Nie zaleca się również pić soków z beta karotenem. Więcej porad podczas bezpłatnej konsultacji. Polecam i zapraszam!

 

powrót

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl