www.studio-lidia.pl

Najmodniejszy makijaż na Sylwestra 2013 / 2014.

Data publikacji: 29.12.2013

W sylwestra każda kobieta chce być gwiazdą, olśniewać urodą i zachwycać wszystkich dookoła.Podczas imprezy sylwestrowej można poszaleć i nałożyć mocniejszy makijaż.Złoto i metaliczny blask srebra w połączeniu z butelkową zielenią, neonowa mięta i fiolety... to obowiązkowe odcienie na powiekach. Na ustach morelowy róż , fuksja lub ognista czerwień.Makijaż sylwestrowy jest makijażem okolicznościowym.

Noc sylwestrowa to czas szaleństw, na które możemy sobie pozwolić tworząc makijaż.

Makijaż sylwestrowy musi być przede wszystkim trwały, tak aby olśniewał nie tylko na początku imprezy, czy do chwili odliczania sekund dzielących nas od Nowego Roku, ale również w momencie powrotu z szampańskiej zabawy do domu.

Wskazane są wszelakie podkłady, pudry i spraye utrwalające i przedłużające trwałość kosmetyków nałożonych na naszą twarz.


Należy pamiętać, że będziemy przebywać w miejscach słabo oświetlonych sztucznym światłem. Makijaż powinien być na tyle intensywny i wyrazisty, aby mógł być zauważony także przy słabym świetle, np. świec. Doskonale sprawdzą się intensywne kolory i wyraźne kreski. Ze względu na szampański i taneczny charakter zabawy, wskazane jest aby makijaż sylwestrowy był pełen blasku. W tej roli świetnie sprawdzą się brokaty. Aby nadać wyjątkowości swojemu spojrzeniu można wokół oczu i przy skroniach przykleić cyrkonie. Warto również wielokrotnie nałożyć tusz do rzęs. Dzięki temu nasz wzrok stanie się bardziej uwodzicielski.


Makijaż sylwestrowy niczym nie ogranicza naszej ekspresji, fantazji i ekstrawagancji.

Musimy jednak pamiętać, że makijaż ma przede wszystkim podkreślać naszą urodę.

 

powrót

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl