www.studio-lidia.pl

 


 
 
 

METAMORFOZA KAMILI


 
Kolejną naszą uczestniczką metamorfozy jest Pani Kamila Stasiewska. Pani Kamila wprowadziła różne zmiany w swoim życiu. Wykonano następujące zabiegi: korektę brwi, mikrodermabrazję z oczyszczaniem twarzy,  fotoodmładzanie laserowe, zabieg ujędrniający i nawilżający twarzy z kwasem hialuronowym , zabieg z peptydem jadu węża, oxybrazję  z infuzją tlenową i masażem tlenowym, zamykanie naczynek na twarzy.
Zabiegi zamykania naczynek odbywają się bez wkłuwania igły i polegają na przyłożeniu elektrody do skóry. Efekty widoczne natychmiast. W większości przypadków wystarczy jeden zabieg.
 
Została wykonana oxybrazja, która daje efekt głębokiego dotlenienia, nawilżenia, złuszczenia, oczyszczenia skóry oraz wygładzenia zmarszczek i poprawy owalu twarzy. W moim gabinecie wykonywana jest przy użyciu tlenu z butli, co jest bardzo ważne. Dzięki temu uzyskuje się naprawdę wyjątkowe efekty, a zabiegi te mają szerokie zastosowanie nawet w leczeniu różnych chorób i dolegliwości skórnych.
Fotoodmładzanie laserowe – pobudza produkcję kolagenu i włókien elastyny. W wyniku działania światła następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych. Skóra odzyskuje dawne napięcie, jędrność i elastyczność. Zamykają się rozszerzone pory, przebarwienia i zmiany naczyniowe ulegają rozjaśnieniu, dzięki czemu koloryt skóry zostaje wyrównany. Uporczywe zmarszczki i bruzdy mimiczne zostają wygładzone. Znikają również cienie pod oczami, które nadają twarzy starszy zmęczony wyraz. Likwidujemy także ogniska nadmiernego rogowacenia i szorstkości naskórka.
 
W dniu finału metamorfozy wykonano koloryzację i stylizację fryzury oraz makijaż dostosowany do typu urody i stroju.
Uważam metamorfozę Pani Kamili za bardzo udaną, a można to zobaczyć na prezentowanych zdjęciach.


Polecam i zapraszam!
Lidia Gwóźdź

 
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ
 
 
 
 
Zdjęcia wykonał: Dariusz Górzyński w Restauracji Triumf przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy
Stylistka fryzur: Żaneta Grzywińska z Bydgoszczy - Salon fryzjerski ul. Marcinkowskego18/1
Wizaż i stylizacja: Lidia Gwóźdź
 
  
 
 
 

 

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl