www.studio-lidia.pl

Makijaż sylwestrowy i karnawałowy. Trendy 2015 / 2016r.

 

Sylwestrowo - karnawałowy look to zmysłowy makijaż wieczorowy.

 

Sylwester i karnawał to czas, w którym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w makijażu. Makijaż może być jeszcze bardziej intensywny, wzbogacony brokatem, cekinami, kryształkami, sztucznymi rzęsami itp. Wszystko zależy od wybranej kreacji i miejsca, gdzie będziemy się bawić oraz najważniejsze, abyśmy dobrze czuły się w makijażu.

Mocno podkreślone oczy nadają makijażowi wyjątkowy charakter, a spojrzenie staje się niezwykle uwodzicielskie. Obowiązuje ciemny smoky eyes nadaje spojrzeniu głębi i podkreśla kolor tęczówki.Usta dokładnie wyrysowane, ciemne fioletowe, burgundowe a nawet czarne. Czerwień jest nadal na topie. Oczywiście w połączeniu ze stonowanym makijażem oczu.

 

Rzęsy im bardziej podkreślone tym lepiej.

Mocne brwi- kontynuacja trendu panującego w poprzednim sezonie. Delikatnie wydepilowane, pozostawione szerokie wyraziste łuki, ale nie przerysowane.

 

Makijaż sylwestrowy musi być przede wszystkim trwały, tak aby olśniewał nie tylko na początku imprezy, czy do chwili odliczania sekund dzielących nas od Nowego Roku, ale również w momencie powrotu z szampańskiej zabawy do domu.

 

Wskazane są wszelakie podkłady, pudry i spraye utrwalające i przedłużające trwałość kosmetyków nałożonych na naszą twarz.

 

 

Należy pamiętać, że będziemy przebywać w miejscach słabo oświetlonych sztucznym światłem. Makijaż powinien być na tyle intensywny i wyrazisty, aby mógł być zauważony także przy słabym świetle, np. świec.

 

Makijaż sylwestrowy niczym nie ogranicza naszej ekspresji, fantazji i ekstrawagancji.

 

Musimy jednak pamiętać, że makijaż ten ma przede wszystkim podkreślać naszą urodę.

 

 

Życzę szampańskiej zabawy oraz szczęśliwego Nowego Roku!

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl