www.studio-lidia.pl

Makijaż sylwestrowy i karnawałowy. Trendy 2014 / 2015r.

 

Sylwestrowo - karnawałowy look to zmysłowy makijaż wieczorowy.

W tym sezonie przede wszystkim podkreśla się linię oka i powiększa optycznie usta.

 

Mocno podkreślone oczy nadają makijażowi wyjątkowy charakter, a spojrzenie staje się niezwykle uwodzicielskie. Smoky eyes nadaje spojrzeniu głębi.

 

Sylwester i karnawał to czas, w którym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w makijażu. Makijaż może być jeszcze bardziej intensywny, wzbogacony brokatem, cekinami, kryształkami, sztucznymi rzęsami itp. Wszystko zależy od wybranej kreacji i miejsca, gdzie będziemy się bawić oraz najważniejsze, abyśmy dobrze czuły się w makijażu.

 

W najnowszych trendach króluje kolor. Nie bój się intensywnych cieni, których nie użyłabyś na co dzień oraz błyszczyków z drobinkami. Polecam burgundową lub czerwoną szminkę, która jest zmysłowa i przyciąga spojrzenia.

 

Makijaż sylwestrowy musi być przede wszystkim trwały, tak aby olśniewał nie tylko na początku imprezy, czy do chwili odliczania sekund dzielących nas od Nowego Roku, ale również w momencie powrotu z szampańskiej zabawy do domu.

 

Wskazane są wszelakie podkłady, pudry i spraye utrwalające i przedłużające trwałość kosmetyków nałożonych na naszą twarz.

 

Należy pamiętać, że będziemy przebywać w miejscach słabo oświetlonych sztucznym światłem. Makijaż powinien być na tyle intensywny i wyrazisty, aby mógł być zauważony także przy słabym świetle, np. świec.

 

Makijaż sylwestrowy niczym nie ogranicza naszej ekspresji, fantazji i ekstrawagancji. Musimy jednak pamiętać, że makijaż ten ma przede wszystkim podkreślać naszą urodę.

 

Życzę szampańskiej zabawy oraz szczęśliwego Nowego Roku!

 

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl