www.studio-lidia.pl

ZABIEGI LASEROWE - laserowe zamykanie naczynek
 
 
POWRÓT DO MENU

 

 

Laserowe zamykanie naczynek.


Mróz, wysoka temperatura, wiatr to najwięksi wrogowie cery naczynkowej.

 

W warunkach domowych do złuszczania naskórka polecam peeling enzymatyczny, który rozpuszcza obumarłe komórki. Nie polecam peelingu ze ścierającymi drobinkami, mogą dodatkowo podrażnić skórę, a zaczerwienienie będzie jeszcze bardziej widoczne.

 

Mając cerę naczyniową unikajmy alkoholu oraz ostrych, gorących potraw i napojów. Mogą one nasilić zaczerwienienie twarzy i rozszerzać naczynka.

 

To co jemy nie tylko wpływa na nasze samopoczucie , ale także na to jak wyglądamy. Spożywanie owoców bogatych w witaminę C (porzeczki, dzika róża, cytrusy) oraz witaminę K (szpinak, brokuły…) pomogą uszczelnić naczynia krwionośne w sposób naturalny.


Polecam także flawonoidy – naturalne substancje, które wzmacniają naczynia krwionośne i zmniejszają ich kruchość. Dodatkowo regulują krążenie i mają działanie przeciwzapalne.
Znajdują się m.in. w zielonej herbacie, rumianku, arnice górskiej i miłorzębie japońskim.

 

Cera naczynkowa jest szczególnie wrażliwa i skłonna do podrażnień. Codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna. Dla uzyskania trwałej poprawy stanu skóry może okazać się niezbędna wizyta w gabinecie kosmetycznym.
Profesjonalna opieka to wiedza i doświadczenie o tym jak zadbać o Twoją skórę, a także najwyższej jakości kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjno – lecznicze.


Peeling kawitacyjny, sonoforeza pozwalają wniknąć aktywnym składnikom dużo głębiej w skórę, dając efekt wzmocnienia naczyń, regeneracji i poprawy stanu skóry.

 

Poważne zmiany na twarzy mogą być oznaką trądziku różowatego ( intensywny rumień), który wymaga pomocy lekarza dermatologa.


 

 
Efekty zabiegu
 
 

Jeśli mimo odpowiedniej pielęgnacji i troski na twarzy widoczne są już popękane naczynka, to jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji, jest zamknięcie ich przy pomocy lasera.
Współczesne zabiegi są całkowicie bezpieczne i bezbolesne.

 

Laser sPTF+ jest to najnowsza opatentowana technologia. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry. Zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu PTF. Jak dowiodły badania laser daje skuteczność na poziomie 98,8%.

 

Zamykanie naczynek - laser sPTF+ stanowi skuteczny środek w likwidacji zmian naczyniowych na twarzy i ciele. Nie wiele laserów ma taką funkcję. Powoduje rozjaśnienie, a po kilku zabiegach ich całkowitą likwidację. Im skóra jest jaśniejsza, a naczynia wyraźniejsze tym następuje lepszy i szybszy efekt działania.


Zasada działania lasera sPTF+.


Specjalne spektrum światła wnika w skórę i jest absorbowane przez naczynia krwionośne (hemoglobinę) w tkankach, zwężając naczynia krwionośne, rozkładając rozbite kapilary i barwniki, co w efekcie likwiduje rozszerzenie tętniczek końcowych, trądzik różowaty.


Najlepsze wyniki uzyskujemy w usuwaniu zmian o charakterze rozlanego rumienia ( np. trądzik różowaty) lub zmian naczyniowo – zapalnych. Zmiany te można usunąć podczas kilku wizyt. Szczegóły terapii ustala i wyjaśnia kosmetolog podczas konsultacji.

 

Do zabiegów laserowych należy się odpowiednio przygotować. Odstawiamy kremy zawierające retinol, witaminę C lub kwasy owocowe, ponieważ mogą uwrażliwić skórę. Zaleca się również odstawić wszelkie leki i zioła fotouczulające , takie jak: dziurawiec, skrzyp polny, nagietek, bratek, kasztanowiec. Nie zaleca się również pić soków z beta karotenem.

 

Szczegółowy wywiad przeprowadzany jest przed każdym zabiegiem.
Więcej porad podczas bezpłatnej konsultacji.

 
NASZE USŁUGI
Diagnostyka skóry- dermokonsultacje
Zabiegi laserowe
Zabiegi odmładzające
Matamorfozy
Makijaż permanentny
Makijaże
Przedłużanie rzęs 
Masaże lecznicze i relaksujące 
Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów
Zabiegi oczyszczające i pielęgnacyjne 
Manicure i pedicure
Bezinwazyjna mikrochirurgia
 
 

 

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl