www.studio-lidia.pl

 

Z okazji 20 urodzin Studia Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź – Konkurs na Facebooku !

 

Już od 20 lat dbamy o doskonały wygląd i lepsze samopoczucie Klientów.

 

Serdecznie zapraszamy Panie oraz Panów do skorzystania z naszych usług!

 

www.studio-lidia.pl

 

 

Z tej okazji konkurs !

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić nasz fanpage i udostępnić ten post. Aż pięć nagród do wygrania !

Do wygrania „Z okazji 20 urodzin”: dwa zabiegi laserowego usuwania tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów; dwa zabiegi laserowego fotoodmładzania i jeden zabieg laserowego wygładzania zmarszczek wokół oczu.

 

Konkurs trwa do  30.04.2017 r. Co tydzień losowanie jednej nagrody.

 

Studio Urody i Odnowy Biologicznej jest to miejsce o wyjątkowym klimacie dla osób, które chcą się zrelaksować w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu bez konieczności wyjazdu do kurortów SPA.Każdy Klient jest dla nas  równie ważny, dlatego doradzimy i dobierzemy najbardziej korzystne rozwiązanie. Cechuje nas kompleksowość i fachowość usług.


Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach, bez parabenów. W naszej ofercie mamy zabiegi: na twarz, ciało, wyszczuplające, laserowe i inne. Wykorzystujemy wiedzę z zakresu kosmetologii, dermatologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, zdrowego trybu życia i fizjoterapii.

 

Studio istnieje od 1997 roku i świadczymy usługi od 20 lat. Cieszymy się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem, posiadamy liczne wyróżnienia, dyplomy, certyfikaty. Dzięki zaangażowanemu uczestnictwu w sympozjach, targach kosmetycznych, kursach i szkoleniach ciągle podwyższamy poziom usług i szukamy nowych metod i sposobów leczenia, pielęgnowania skór nawet najbardziej problematycznych, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z lekarzem specjalistą dermatologiem.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy

 

Lidia Gwóźdź

  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:
 

 
    
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2014Studio Urody. Zakaz powielania i kopiowania w części lub w całości bez pisemnego zezwolenia.
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl